Maltepe TV Tamircisi

Maltepe TV Tamircisi Hangi Firma

Her marka ve çeşit televizyon cihazları içinde gerçekleştirmiş olduğumuz Maltepe TV tamircisi hizmetlerimizde. Elektroniğe ilgi duyan ve işini severek yapan personel kadromuz bulunmaktadır. Müşterilerimize ücretsiz servis imkânlarını sunarak gerçekleştirilen hizmetler. Özel atölye alanlarımız içerisinde gerçekleştirilmektedir. İsteğe bağlı olarak ev alanlarında ve yerinde yapılan tamir işlemleri LCD, LED ve Plazma gibi tüm televizyon cihazları üzerinden uzun yıllardan beri sunulmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde yaşayan kişiler için kesintisiz olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerde. Televizyon tamirinin yanı sıra kurulum ve montaj işlemleri de yer almaktadır. Genel olarak büyük sorunlu cihazlar için yerinde tamir hizmeti verilememekte ve bu durumlar için cihazların özel alanlarımıza getirilerek. 1-2 gün içerisinde tamir ettirilmesi sonunda adreslere teslim edilmesi ile kaliteli çözümleri sunmaktayız.

Maltepe TV Tamircisi Hangi Firma

Maltepe TV Tamircisi Hangi Firma

Yetkili Maltepe TV Tamircisi Hizmetleri

SIEMENS, TOSHIBA ve SAMSUNG gibi pek çok marka tarafından üretilmiş olan televizyon cihazlarını, yetkili servis adı altında tamir etme hizmeti sunan firmamız, özel anlaşmalar sonucunda bu markalar ile anlaşmakta ve garanti kapsamında kaliteli sonuçlar ile cihazları ilk günkü haline kavuşturmaktadır. Tamir işlemleri sırasında sizlere düzenli olarak bilgilendirme yapılmakta ve teslim süresinin detaylı bilgileri de aktarılmaktadır. Televizyon cihazlarının ekranlarında meydana gelebilecek olan çizik, kırıl ya da sıvı akması gibi sorunların, yerinde tamir işlemini sağlamış olduğumuz yetkili televizyon tamiri hizmetleri için, çeşitli fiyat aralıkları yer almaktadır. Cihazlarda meydana gelen arıza çeşitlerine göre yer alan fiyatlar, müşterilerimize sunduğumuz indirim ve kampanyalar sayesinde daha uygun ücretler ile sunulmaktadır.

Maltepe Televizyon Camı Tamiri

Televizyonlarda meydana gelen arıza ve sorunlar genellikle ekranlardan kaynaklanmaktadır. Ev alanlarında yaygın olarak kullanılan çeşitli marka televizyonlar, evdeki çocuklar tarafınca bozulabilmektedir. Top ya da çeşitli oyunlar oynanırken televizyonların ekranlarında oluşan kırıklar için gerçekleştirilmiş olan Maltepe televizyon camı tamiri hizmetlerinde, camların marka çeşitlerine uygun olan orijinal yedek parçalar ile değiştirilmesi ve meydana gelebilecek olan sıvı akması sorunları içinde özel cihazların kullanılması yer almaktadır. Bunun yanı sıra uydu kurulum ve montaj hizmetleri de sunan firmamız, cihazların boyutuna göre özel fiyat aralıklarına yer vermektedir.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Maltepe Samsung Televizyon Teknik Servisi
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir