Televizyon Teknik servisi

slider1-bg

Çağrı merkezimize arıza kaydı bıraktığınızda en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

Çağrı Merkezi

0 216 427 02 31

rs-slider1-bg

PROFESYONEL TEKNİK SERVİS

Kaliteli Yaşam İçin Profesyonel Çözümler

tv banner

Televizyon Servisi

TELEVİZYON TEKNİK SERVİSİ

Almış olduğumuz ürün yâda hizmetin kalitesi satış sonrasında alınacak hizmet ile doğru orantılıdır. Bu sebeple ürün alırken en çok dikkat edilmesi gereken satış sonrası hizmetler de denilen teknik servisin hizmet kalitesini ölçmek olacaktır. Bu anlamda Televizyon Teknik Servisi hizmetleri artık her evde en az bir adet bulunan cihazlarımız için önem arz etmektedir.

Teknolojik gelişmelerin en çok yansıdığı televizyonlarda artık neredeyse günlük yeni bir model, teknoloji ve özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek ürün çeşitliliği gerekse de modellerin bol alternatifli olması ürünü alırken olduğu kadar sonrasında alacağımız servis hizmetlerini de önemli kılmıştır.

Yıllar öncesinin tüplü Televizyonları artık yerlerini muhteşem gelişmişliğe ve teknolojik özelliklere sahip, Led TV ve LCD TV lere bırakmıştır. Bu model televizyonlar internetin de bağlanabilmesi sebebi ile neredeyse bir bilgisayar kadar işlev görür hale gelmiştir.

Her ürün gibi televizyonlar da mutlaka arıza yapacaktır. Bu sebeple ürünümüzü en verimli şekilde kullanmak doğru bir servis hizmeti almak ile mümkündür. Biz Televizyon Teknik Servisi olarak ihtiyacınız olan her noktada hizmetinizdeyiz.

Eğitimli Ekip: Her özellik yeni bir bilgi demektir. Oldukça gelişen Televizyonların tamiratı için de teknik servis ekibinin kendini sürekli yenileyen ve gelişen teknoloji ile ilgili bilgisi olan şekilde organizasyonu yapılmalıdır. Arızanın tespiti ve doğru şekilde giderilmesi eksiksiz bilgi ile mümkünüdür.

Bol Yedek Parça: Her model yeni yedek parçalar anlamına gelmektedir. Günümüzde en büyük satış sonrası hizmet sorunu bekleme süresidir. Yedek parça tedarik süresinin uzaması müşteriyi de mutsuz edecektir. Bu çerçevede depomuzda bol yedek parça bulundurarak tamirat süresini minimum süreye indirmekteyiz.

Tv tamir ve Montaj süreci: Artık birçok televizyon gerek sistemsel yapısı gerekse de dekoratif olması amacı ile montajı gerekmektedir. Bu anlamda dinamik ekibimiz ile en uygun montajı yapmaktayız.

Hızlı Müdahale: Arızalı bir televizyona hızlı müdahale en önemli faktördür. Mesai saatleri içerisinde hizmet veren call center ekibimiz başvurunuzu anında değerlendirerek en hızlı şekilde ekip yönlendirmesi yapar. Problem tespit edilerek en uygun çözüm sunulur.

Yapılan bütün işlemler sonrası televizyon testlerden geçirilerek doğru şekilde çalışması kontrol edilir.
Televizyon Teknik Servisi olarak, dinamik, eğitimli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

SERVİS VERDİĞİMİZ MARKALAR

samsung televizyon servisi
lg main
lg televizyon servisi
beko televizyon servisi
vestel televizyon servisi
toshiba televizyon servisi
sunny televizyon servisi
sony televizyon servisi
regal televizyon servisi
jvc televizyon servisi
profilo televizyon servisi
saba televizyon servisi
siemens televizyon servisi
telefunken televizyon servisi
© Telif Hakkı | Kardeşler Elektronik | 0 (216) 427 02 31 | Kullanılan logolar tescilli markalara aittir.